Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Zpravodajství

B tým HHK na Náměšť nestačil

14. 11. 2017 10:28  |  NovinyVM

V úvodních deseti minutách byli aktivnější hostující hráči, ale svoji první branku dali až ve 14. minutě.

celý článek

Starší žáci přivítali volejbalisty z Jihlavy

14. 11. 2017 09:34  |  NovinyVM

V neděli 12. 11. 2017 se na domácí palubovce Základní školy Sokolovská uskutečnilo další kolo krajského přeboru starších žáků.

celý článek

Vašek a Verunka navodili posluchačům příjemnou atmosféru

14. 11. 2017 09:32  |  NovinyVM

Manželé Řihákovi s kapelou Music Band v neděli 12. listopadu zahráli ve velkém sále Jupiter clubu.

celý článek

OBRAZEM: Novoměstské lázně slaví druhé narozeniny

13. 11. 2017 18:32  |  Žďárský deník

Nové Město na Moravě - Městské lázně v Novém Městě na Moravě rozjely velkou narozeninovou oslavu. Dárky ovšem dostávají jejich návštěvníci.

celý článek

OBRAZEM: Publikace připomíná kouzlo staré železnice

13. 11. 2017 15:00  |  Žďárský deník

Vysočina – Na neotřelý půvab historických železničních tratí upozorňuje nová publikace autorské dvojice Karel Černý, Martin Navrátil. Kniha nazvaná Posázavská dráha Žďár - Německý Brod – Světlá - Kácov, kterou vydalo nakladatelství Tváře, je plná historických fotografií, pohlednic a mnohých dalších zajímavostí.

celý článek

Řidič nadýchal přes dvě promile

13. 11. 2017 14:54  |  NovinyVM

Velkomeziříčtí policisté v neděli 12. listopadu krátce před osmou hodinou ráno odhalili řidiče, který za volant usedl pod vlivem alkoholu.

celý článek

Muži HHK potvrdili roli favorita a regionální derby jednoznačně ovládli

13. 11. 2017 11:25  |  NovinyVM

V sobotu se na ZS ve Velké Bíteši odehrálo první regionální derby KL mužů.

celý článek

Starší dorost si připsal další cenný skalp. O gól zvítězil v Chotěboři

13. 11. 2017 11:18  |  NovinyVM

Přinášíme vám výsledkový servis zápasů týmu dorostu, starších a mladších žáků HHK Velké Meziříčí.

celý článek

Meziříčí převálcoval Traktor

13. 11. 2017 10:58  |  NovinyVM

V sobotu 11. listopadu ve velkém sálu Jupiter clubu přijela v rámci své tour Vzduch a prach zahrát hardrocková skupina Traktor.

celý článek

Havlíčkobrodský útočník Endál: Lépe jsem se snad ještě nikdy necítil

13. 11. 2017 09:45  |  iDnes.cz

Už před víkendovým zápasem hlásili, že chtějí svému soupeři oplatit porážku 3:6 z úvodního vzájemného duelu. A na ledě pak dokázali, že to nebyla jenom prázdná slova. Havlíčkobrodští hokejisté, kteří vedou s přehledem druholigovou tabulku skupiny Střed, deklasovali ve šlágru sobotního kola třetí Žďár nad Sázavou 8:1!