Slavnostního uvedení do života ve městě se zúčastnilo 26 občánků narozených na konci loňského roku.

Nestyď se a příjď mezi nás, přijímáme a holky i kluky mladé hasiče.

celý článek

Áčko vyhrálo ve Znojmě 2:3

8. 8. 2021 09:49  |  NovinyVM

Áčko vyjíždělo po nepovedeném startu soutěže na půdu Znojma. Po prvním poločase vedlo 0:1, když se trefil Plichta. Ve druhém poločasu se naši fotbalisté dostali do třígólového vedení trefami Dolejše a Šuty. Znojemští však dokázali ještě zápas zdramatizovat a snížili o dvě branky. Konečný hvizd rozhodčího však uťal jejich naděje a naši fotbalisté si odvezli ze Znojma důležité tři body za výhru 2:3.

celý článek

V sobotu ráno se zranili dva cestující při nehodě autobusu a osobního auta u Velké Bíteše

8. 8. 2021 09:07  |  NovinyVM

Sobotní ranní nehoda osobního auta s autobusem.

celý článek

Staří lidé musí být velice opatrní a obezřetní a nesmí uvěřit podvodníkům

8. 8. 2021 08:58  |  NovinyVM

Policisté apelují na všechny seniory, aby byli při telefonických hovorech s neznámými lidmi obezřetní, a vždy si pečlivě ověřili, s kým po telefonu skutečně hovoří, a to zvláště v případě, kdy po nich neznámý volající požaduje peníze. A to i tehdy, když se volající snaží představit jako blízký příbuzný seniora nebo kamarád příbuzného.

celý článek

Řidič je podezřelý z přestupku

6. 8. 2021 12:38  |  NovinyVM

Ve čtvrtek 5. srpna zastavili policisté v obci Moravec po osmé hodině večer vozidlo Audi a provedli kontrolu.

celý článek

Stavba kanalizace se rychle blíží ke křižovatce pod viaduktem

6. 8. 2021 12:17  |  NovinyVM

Již velmi brzy nebude možný běžný průjezd aut na Fajtův kopec přes ulici Gen. Jaroše.

celý článek

Áčko dnes zajíždí do Znojma, sledovat zápas můžete na TVCOM

6. 8. 2021 10:28  |  NovinyVM

První kolo se hráčům výsledkově nepovedlo podle jejich představ. O to větší budou mít motivaci v pátek 6.8. ve venkovním utkání proti Znojmu uspět. Zápas začíná od 17:00 na Městském stadionu v Horním parku. Utkání můžete také sledovat v přímen přenosu na TVCOM.cz