NovinyVM  |
iDNES.cz  |

Béčko porazilo Jiskru Humpolec

16. 11. 2021 09:31  |  NovinyVM

Neuvěřitelný obrat ve výsledku se v posledních minutách utkání podařil béčku HHK v Humpolci. Navíc, když do té doby tomu vůbec nic nenasvědčovalo.

celý článek

Bojovné utkání nakonec skončilo těsnou prohrou

16. 11. 2021 09:16  |  NovinyVM

Před reprezentační pauzou odehráli naši dorostenci utkání proti Frýdku-Místku.

celý článek

Nemocnice požádaly o pomoc Armádu,kapacity jsou potřeba v odběrových stanech, ale už i na odděleních

15. 11. 2021 19:35  |  NovinyVM

Dvě z pěti krajských nemocnic na Vysočině dnes oficiální cestou požádaly o výpomoc Armádu ČR.

celý článek

Posluchače zahřál u srdce společný koncert Hradišťanu a Javorů

15. 11. 2021 13:01  |  NovinyVM

V sobotu 13. listopadu ve velkomeziříčském Jupiter clubu koncertovaly hned dvě hudební legendy. Javory beat se sourozenci Ulrychovými a Hradišťan.

celý článek

Mladší žáci vyhráli v Náměšti a posunuli se do čela tabulky ligy

15. 11. 2021 12:23  |  NovinyVM

Výsledkový servis zápasů mládeže týmu HHK VM.

celý článek

Přestavba internátu na byty pro seniory začala

15. 11. 2021 12:14  |  NovinyVM

Dnes v pondělí 15. listopadu proběhl kontrolní den na stavbě na Hornoměstské ulici, kde z bývalého internátu vzniká 30 malometrážních bytů.

celý článek

Podzimní část zakončená důležitou výhrou!

15. 11. 2021 11:15  |  NovinyVM

V posledním podzimním zápase Moravskoslezské fotbalové ligy hostili naši fotbalisté tým Vratimova. S tabulkovým sousedem náš tým podal dobrý výkon a zaslouženě si odnesl z utkání tři body za výhru 2:1.

celý článek

HÁZENÁ: Muži po nepřesvědčivém výkonu nakonec vezou body z Brna

15. 11. 2021 11:08  |  NovinyVM

V neděli podvečer zajížděl tým mužů do nafukovací haly v brněnském Juliánově. Soupeř, který se krčil na posledním místě tabulky, doposud nebodoval, a tak dovézt 2 body za výhru byla povinnost.