Nedávno rekonstruovaná dálnici D1 v blízkosti našeho města, plánuje další vylepšení.

Město Velké Meziříčí zveřejnilo na úřední desce záměr pronájmu nebytových prostor na Obecníku.

celý článek

V sobotu 2.3. se na hale uskuteční tradiční Abraham cup

28. 2. 2024 11:12  |  NovinyVM

Dne 2.března v sobotu se koná už tradičně mezinárodní turnaj v malé kopané hráčů nad 50 let - Abraham cup.

celý článek

Mladší žáci a starší přípravka na turnaji v Brně

28. 2. 2024 11:09  |  NovinyVM

Mladší žáci a starší přípravka odehráli v neděli finálový turnaj Winter Cupu a Starez Cupu ve Fotbalovém centru v Brně-Ivanovicích.

celý článek

Ve středu na derby! Do VelMezu přijede Žďár nad Sázavou! Přijďte fandit!

28. 2. 2024 10:57  |  NovinyVM

Velkomeziříčský tým čeká nejdůležitější část sezóny.

celý článek

Výluka na trati Vlkov - Křižanov se dotkne také ranních spojů ve Velkém Meziříčí

28. 2. 2024 10:41  |  NovinyVM

Již 1. března začne dlouhodobá výluka (1.3-30.9.) na trati 250 Brno - Havlíčkův Brod a to v úseku Vlkov u Tišnova - Křižanov.

celý článek

Za loňský rok bylo ve Velkém Meziříčí a okolí přistiženo 102 řidičů pod vlivem alkoholu

28. 2. 2024 10:27  |  NovinyVM

Zajímavou statistiku počtu lustrací vozidel a osob v našem městě, okrese i celém Kraji Vysočina posktyla našemu webu Policie ČR.

celý článek

Také letos se ve Žďáře uskuteční pašijová hra „Co se stalo s Ježíšem?“

28. 2. 2024 10:11  |  NovinyVM

V úterý 26. března ve 20.00 hod. plánují žďárské farnosti opět uvést pašijovou hru s názvem „Co se stalo s Ježíšem?“

celý článek

Mladší žáci házené vyloupili Žeravice

28. 2. 2024 09:43  |  NovinyVM

V neděli 25.2.2024 vyrazili mladší žáci na přípravný turnaj do Žeravic.

celý článek

Historický moment! Starší dorost získal cenné vítězství!

28. 2. 2024 09:38  |  NovinyVM

Kdo byl v sobotu večer na hale, tak byl svědkem historického okamžiku. Starší dorostenci poprvé v nejvyšší házenkářské soutěži vybojovali vítězství.