Radní na svém zasedání posvětili rozpočtové opatření převodu 235 tisíc korun na letní koupaliště.

Havarijní stav střechy části budovy obřadní síně si vyžaduje okamžité řešení.

celý článek

Béčko prohrálo s Chotěboří 1:2

29. 9. 2020 10:56  |  NovinyVM

Naše rezerva přitom po poločase vedla 1:0 a utkání měla pod kontrolou. Ve druhém poločase ovšem inkasovala dvě branky a z utkání odešla s prázdnou.

celý článek

Fotbalová starší přípravka U10

29. 9. 2020 10:45  |  NovinyVM

Ve čtvrtek 24.9. se odehrálo druhé předkolo celorepublikového turnaje Ondrášovka Cup 2020/2021.

celý článek

Vánoční trhy nabídnou novinky, pokud ale proběhnou

29. 9. 2020 10:14  |  NovinyVM

Město Velké Meziříčí plánuje tradiční vánoční trhy na náměstí v termínu 8.12., rozhodli o tom radní na minulém zasedání.

celý článek

P-B láhve: Spoléhejte na prověřené dodavatele nebo si pečlivě uschovejte nejen doklad o zaplacení

29. 9. 2020 09:39  |  NovinyVM

Plynové láhve obsahující zkapalněný ropný plyn (LPG) neboli propan-butan jsou praktickým zdrojem energie pro domácnosti, chataře, kutily nebo majitele karavanů.

celý článek

Áčko po divoké přestřelce zvítězilo 5:3

28. 9. 2020 19:52  |  NovinyVM

Fotbalisté našeho áčka zvládli důležitý domácí zápas s Dolním Benešovem. Po prvním poločase bylo skóre 2:1, ve druhém poločase padlo ještě pět branek a konečný výsledek zápasu byl 5:3.

celý článek

Žene starosta Kaminaras a místostarosta Smažil Velké Meziříčí do dlouhých soudních sporů?

28. 9. 2020 17:57  |  NovinyVM

V pátek 25. 9. 2020 proběhl další díl tiskové konference vedení města. Jedním z témat byla také situace v bývalém areálu Svitu a výstavba supermarketu LIDL v této lokalitě. Zde bylo dobré si všimnout, jak především starostovi A. Kaminarasovi byly tyto otázky nepříjemné.

celý článek

Městská liga: 1. kolo

28. 9. 2020 13:26  |  NovinyVM

Přinášíme vám výsledkový servis z městské ligy z turnaje neregistrovaných v ledním hokeji o přeborníka města Velkého Meziříčí.