NovinyVM  |
iDNES.cz  |

Rybářské minizávody vyhrál Miloš Dvořák z Velkého Meziříčí

4. 10. 2021 10:02  |  NovinyVM

V sobotu 2.října se uskutečnil II.ročník malých rybářských závodů s názvem **2**O zlatého šeborovského kapra**2**.

celý článek

V regionálním derby vyšly ženy naprázdno

4. 10. 2021 10:00  |  NovinyVM

Páté kolo prvoligové soutěže se neslo ve znamení regionálního derby. Naše házenkářky se přes dobře rozehraný zápas nedokázaly zkoncentrovat a body tak zůstaly na palubovce soupeřek.

celý článek

Víkend očima záchranářů: nehody motorkářů, asistence při likvidaci munice i požáru

4. 10. 2021 09:58  |  NovinyVM

Během prvního říjnového víkendu uskutečnili záchranáři na Vysočině bezmála 300 výjezdů, při kterých ošetřili 252 pacientů. Téměř jednu čtvrtinu všech výjezdů tvořily úrazy.

celý článek

Mistrovství ČR v boccie SH 2021 v Nymburku, vyhrál ve své kategorii náš Ivoš Smolík

4. 10. 2021 09:48  |  NovinyVM

Ve dnech 25. – 26. 9. 2021 se ve Sportovním centru Nymburk konalo Mistrovství ČR v boccie 2021 pořádané ČFSH. Za HSC Velké Meziříčí se mistrovství v kategorii BC1 zúčastnil Ivoš Smolík, který do soutěžního turnaje nastoupil po dvou letech.

celý článek

Mladší dorostenky se drží na vítězné vlně, starší dorostenky smolně - opět bez bodu

4. 10. 2021 09:45  |  NovinyVM

Výsledky 2.ligy starších a mladších dorostenek.

celý článek

HÁZENÁ: Muži zdolali silné Ivančice

4. 10. 2021 09:33  |  NovinyVM

Těžký los v úvodu soutěže nám i ve 3. kole přichystal kvalitního soupeře. Tím byl tým z Ivančic, který každoročně útočí na přední příčky a letos ještě neprohrál.

celý článek

Správné osvětlení vozidla má svoje pravidla

4. 10. 2021 09:24  |  NovinyVM

S podzimním počasím přicházejí časté mlhy, řidiči proto musí být mnohem opatrnější.

celý článek

Letos při nehodách zemřelo 22 osob

4. 10. 2021 09:20  |  NovinyVM

Počet dopravních nehod se od začátku roku v našem kraji mírně zvýšil.

celý článek

Po dlouhé covidové pauze se o víkendu rozběhly krajské soutěže mužů

Po dlouhé covidové  pauze se o víkendu rozběhly krajské soutěže mužů
4. 10. 2021 09:10  |  NovinyVM

Po dlouhé covidové pauze se o víkendu rozběhly krajské soutěže mužů změřilo síly u silných soupeřů a to v Polesí a Jemnici.