ZMĚNA TERMÍNU! Třetí posilující dávku očkování podá i mobilní očkovací tým, u nás bude již v neděli

Přeočkování třetí posilující dávkou je nově možné absolvovat už po uplynutí šesti měsíců od dokončeného předchozího očkování.

Opravdu už nemohu pochopit jednání spoluobčanů. Vyzývám tímto všechny ovce, ať se vzpamatují a začnou se chovat jako lidi.

celý článek

Ve Velkém Meziříčí dochází ke změnám ve vodorovném značení komunikací

19. 10. 2021 11:33  |  NovinyVM

Nejen na náměstí, ale také v přilehlých ulicích dochází novému vodorovnému dopravnímu značení na místních komunikacích.

celý článek

Uničov odjel se třemi body

19. 10. 2021 11:19  |  NovinyVM

Ve 12. kole MSFL hostili naši fotbalisté tým Uničova. V prví půlhodině byli aktivnější hosté, poté se ke slovu dostal náš tým, ovšem bez gólového efektu. Ve druhém poločase už hosté dokázali skórovat, když se dvakrát prosadil kanonýr Krč. Uničov si poté výsledek zápasu pohlídal a vyhrál zaslouženě 0:2.

celý článek

Béčko vyhrálo zápas s bystřickými Orli

19. 10. 2021 11:16  |  NovinyVM

Od začátku zápasu se hrálo převážně před bystřickou brankou, ale na první gól čekali domácí až do 9. minuty. Těsně před vypršením hry 4:4 se prosadil Havliš po přihrávce od Dundálka. Převaha béčka HHK pak dále pokračovala, ovšem další branka padla až v minutě 19. minutě. V ní zvýšil na 2:0 Sobotka, když mu asistoval Pejchal.

celý článek

Na Čechově ulici přibudou parkovací místa

19. 10. 2021 10:55  |  NovinyVM

V blízkosti zadního vchodu do Praktické školy (nad školní jídelnou) nechalo město zřídit několik nových parkovacích míst.