CHYTKA s.r.o. - Přijmeme MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 171

Auto-moto

(inzerátů: 19 , dnes vloženo: 0)

Dětský bazar

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 2)

Dům a zahrada

(inzerátů: 34 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 13 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 26 , dnes vloženo: 0)

Reality

(inzerátů: 13 , dnes vloženo: 0)

Seznámení

(inzerátů: 1 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 12 , dnes vloženo: 0)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 11 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 20 , dnes vloženo: 0)


Prodám nenačnuté balení 11 ks plenek na koupání, vel. M (7-13 kg), značka Babylove DM, cena 80 Kč. Již nevyužijeme. Osobní odběr VM nebo ZR.

Prodám NOVÝ Baby Ring- kruh kolem krku pro koupání dětí od narození do cca 3 let. Barva oranžová. Nerozbaleno, tudíž vhodné i jako dárek, my již bohužel nevyužijeme. PC 350 Kč, přenechám za 200 Kč. Osobní odběr VM nebo ZR.

Daruji hlínu z výkopových prací. Bližší informace podám na telefonu nebo emailu.

Hledáme spolehlivého zaměstnance pro potravinářskou výrobu ve Vídni u Velkého Meziříčí pro dvousměnný provoz. Nabízíme základní mzdu až 28.000 Kč a po zaškolení individuální prémie, 5 týdnů dovolené a další firemní benefity. Nástup možný IHNED.

Za čokoládu pro děti daruji krabici oblečení na Vaše dítka.

Prodám do dalšího hobby chovu samce a samice k okamžitému krytí. Narozeni v dubnu 2019.

Prodám nádhernou tlustici.

Prodám modrý mák z letošní sklizně, ručně klepaný, pěstovaný bez chemického ošetření.

Troufáte si seřizovat montážní zařízení, které využívají pneumatické, elektromechanické a další prvky průmyslové automatizace? Optimalizovat procesy plně automatizovaných montáží? Pak právě Vy jste ten pravý! Nabízíme: - zázemí moderní a stále se rozšiřující nadnárodní společnosti, - 13. a 14. mzda, skvělá kantýna a obědy za 28 Kč, - příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč, - firemní svozová autobusová doprava - rozvojová akademie pro pracovníky ve výrobě.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici - konstruktér. Práce pro absolventy SŠ nebo VŠ ve strojírenském oboru podmínkou. Těšit se můžete na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, zázemí stabilní společnosti. Hlásit se můžete ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici - soustružník. Těšit se můžete na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, zázemí stabilní společnosti. Hlásit se můžete ihned.

Do hlavního pracovního poměru přijmeme zaměstnance na pozici - svářeč. Těšit se můžete na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, závodní stravování, zázemí stabilní společnosti. Hlásit se můžete ihned.

Čerpací stanice Shell Měřín dálnice D1 přijme do svého týmu pokladní. 12-ti hodinové směny - denní, noční. Více info na tel.čísle 776845449 nebo osobně na čerpací stanici.

Sháním skříně s nástavci nebo klasické šatní skříně v dobrém stavu za rozumnou cenu.

Hledám brigádu na víkendy či dopoledne dle mych směn .Mám trvalý prac.poměr.Hledám si přivýdělek.Vzdělání střední s maturitou.Mám řadu zkušeností ve strojírenství, stavebnictvi atd. řidičský průkaz sk.B. Ovladam CNC frezy.

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist