Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance

Soukromá inzerce

Pouze soukromá inzerce. Komerční inzeráty nebudou zveřejněny. Celkem inzerátů: 233

Auto-moto

(inzerátů: 27 , dnes vloženo: 1)

Dětský bazar

(inzerátů: 33 , dnes vloženo: 0)

Dům a zahrada

(inzerátů: 46 , dnes vloženo: 0)

Elektro a počítače

(inzerátů: 9 , dnes vloženo: 0)

Oblečení a doplňky

(inzerátů: 7 , dnes vloženo: 0)

Práce

(inzerátů: 26 , dnes vloženo: 4)

Reality

(inzerátů: 15 , dnes vloženo: 2)

Seznámení

(inzerátů: 3 , dnes vloženo: 0)

Sport

(inzerátů: 24 , dnes vloženo: 1)

Ztráty a nálezy

(inzerátů: 0 , dnes vloženo: 0)

Zvířata

(inzerátů: 8 , dnes vloženo: 0)

Ostatní

(inzerátů: 35 , dnes vloženo: 1)


Prosím nemáte někdo doma na víc 3sklenice ,větší ty 5l.od okurek prosím darujte dojedu si třeba dnes děkuju Velké Mezirici

Prodám celoodpružené horské kolo 19" ve velice dobrém stavu.

Nemocnice sv. Zdislavy, Mostiště hledá pro oddělení NIP, LDN a ortopedické oddělení sanitáře. Požadujeme: sanitářský kurz výhodou, vstřícný přístup k pacientům, trestní bezúhonost. Nástup možný ihned nebo dohodou, 5 týdnů dovolené, plný nebo částečný úvazek.

Nemocnice sv. Zdislavy, Mostiště hledá pro oddělení ONP všeobecné a praktické sestry. Požadujeme: odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., zájem o práci v příjemném prostředí, empatie ve vztahu k pacientům, rádi mezi sebou přivítáme i čerstvé absolventy. Nabízíme: nástup možný ihned nebo dohodou, perspektivní práci v moderní nemocnici, nadstandardní platové podmínky, 5 týdenní dovolenou, možnost dalšího profesního růstu, plný nebo částečný úvazek.

Nemocnice sv. Zdislavy, Mostiště hledá na gastro ambulanci všeobecnou sestru. Požadujeme: odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., zájem o práci v příjemném prostředí, empatie ve vztahu k pacientům. Nabízíme: nástup možný ihned nebo dohodou, perspektivní práci v moderní nemocnici, nadstandardní platové podmínky, 5 týdenní dovolenou, možnost dalšího profesního růstu, ranní provoz, úvazek 1,0.

Nemocnice sv. Zdislavy, Mostiště hledá pro oddělení NIP všeobecné a praktické sestry. Požadujeme: odborná způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., zájem o práci v příjemném prostředí, empatie ve vztahu k pacientům, rádi mezi sebou přivítáme i čerstvé absolventy. Nabízíme: nástup možný ihned nebo dohodou, perspektivní práci v moderní nemocnici, nadstandardní platové podmínky, 5 týdenní dovolenou, možnost dalšího profesního růstu,plný nebo částečný úvazek.

Dobrý den, jsem rodina s malým dítětem a hledáme pronájem bytu nebo RD ve Velkém Meziříčí a okolí o velikosti 2+1,3kk, 3+1 nebo 4km. K nastěhování nejdéle do konce března,ale nevadí nám i hned po Novém roce. Předem děkuji za nabídky. M.Kroková 702836055 arounda.f@gmail.com

Nabízím k prodeji slunný byt o dispozici 2+kk s garáží, která je přímo v bytovém domě + parkovací místo. Byt se nachází v žádané lokalitě Hliniště, v 3 podlaží.Součástí bytové jednotky je balkon se stříškou a sklepní koje. Realitní kanceláře NEVOLAT!

Prodám elektrickou kolobezku Takira s Led osvětlením. Velmi málo používaná. Cena 2 000,- Kč. Pište sms, zavolam zpět.

Prodám letošního kohoutka bažanta zlatého.

Prodám 30ks sádrokartonových desek - zelené(do vlhka),rozměr 125x200cm.Jsou nové,zbyly nám ze stavby.Cena za kus 230,-.Osobní odběr Svatoslav u Třebíče

Pronajmu dlouhodobě byt 2KK 70m2 v nově postaveném RD ve Velkém Meziříčí (jediný byt v RD). Byt má jižní terasu 8m2 a severní 28m2 + přímý přístup na zahradu cca 160 m2 (k výhradnímu užívání jako bonus). Novostavba je ve vysokém moderním standardu – 3klem prosklenná jižní stěna s posuvem, podlahové topení, příprava pro krb, klidná lokalita, 7 min. do centra. Obývací prostor vč. KK 45m2, ložnice 10m2, šatna 5m2, koupelna + samostatné WC 7m2, tech. místnost 3m2. Vše nové. Nájem 10 tis. měsíčně + energie.

Nabízím k prodeji velký kancelářský stůl (rozměry viz. obrázek) za kupní cenu 2.000,- Kč. Možnost orientace na levou i pravou stranu. V případě zájmu pište na email lkuce@seznam.cz.

Prodám herní konzoli XBox 360 Kinect. 250 GB HDD, ovladač Kinect, 2 herní ovladače, 1 dálkový ovladač, zdroj, kabely (napájecí, HDMI). Konzole je velmi zachovalá, vše je plně funkční. Po domluvě možno odzkoušet před koupí. Místo prodeje - VM. Přidám 2 hry pro kinect + cvičení s kinectem. Při rychlém jednání další hra podle vlastního výběru (dostupné hry na fotografii). Cena: 2990 Kč.

<< < 1 2 3 4 > >>
TOPlist